Seven Remix XP

2.31

3.3

20

Windows Seven stilini XP'ye taşıyın

271.4k

Bu uygulamayı oyla

Gelecekteki Windows Vista'ya ilişkin insanların en çok beğendiği özelliklerden biri de her zaman olduğu gibi ara yüzün yeni görünümü ve hissidir, ancak bu kez Windows Vista'da beğendiğimize benzerdir.

Bazı ön izlemeleri gördüyseniz ve gelecek arayüzü beğenen milyonlarca kullanıcıdan biriyseniz ve hala Windows XP kullanıyorsanız, artık Windows XP üzerinde gelecek Seven arayüzünün keyfini çıkarabilirsiniz, sadece Seven Remix XP'ye ihtiyacınız var.

Seven Remix XP, bilgisayarınızı Seven'a dönüştürecek muhteşem bir uygulamadır. Windows Seven'ın 2010'ların sonunda piyasaya sürüldüğünü unutmayalım, bu yüzden bir çok arkadaşınızdan bir yıl önce arayüzün keyfini sürmeye başlayabilecek ve onları şaşırtacaksınız.

Program, Windows'un temel alanlarını düzenler, masa üstünden başlama menüsüne, seslere, fona, imleçlere, başlangıç ekranına, duvar kağıtlarına kadar. Kısacası, gelecekteki Seven görsel stili şimdi bilgisayarınızda.

Seven Remix XP uygulamasının kurulumu kolaydır ve üçüncü parti programı gerektirmez. Son olarak, kurduğunuzda beğenmezseniz endişelenmeyin, çünkü kurulumu kaldırdığınızda sisteminize zarar vermez.
Uptodown X